Noclegi Swolszewice Małe, Hotel Kruk


Hotel KRUK*** jest obiektem położonym w samym Centrum Polski, w naturalnym otoczeniu przyrody Sulejowskiego Parku Krajobrazowego oraz Doliny Rzeki Pilicy, tuż nad brzegiem Jeziora Sulejowskiego.
Od zawsze wyróżnia go profesjonalizm, znakomita obsługa połączona z indywidualnym podejściem do każdego klienta, regionalne specjały Szefa Kuchni, a przede wszystkim niepowtarzalna rodzinna atmosfera oraz gościnność stanowiąca swoiste DNA tego miejsca.

Pokoje:
Hotel KRUK*** posiada 70 miejsc noclegowych w 34 pokojach w systemie pokoi jednoosobowych, dwuosobowych, pokoi typu studio/trzyosobowe oraz pokój dla niepełnosprawnych. Dbamy szczególnie
o przyjazną, rodzinną atmosferę, maksymalną użyteczność i Państwa wygodę. Większość pokoi posiada bezpośredni widok na Zalew Sulejowski oraz malowniczą Dolinę Rzeki Pilicy. Każdy z pokoi wyposażony jest
w łazienkę z prysznicem, TV LCD 32” oraz darmowy internet Wi-Fi. W cenie pokoju serwujemy śniadanie.
Dla naszych Gości dysponujemy bezpłatnym parkingiem na 30 samochodów.

Konferencje:
Hotel KRUK*** dysponuje łącznie 6 wielofunkcyjnymi salami, w tym czterema salami szkoleniowymi (A,B,C,D) oraz Salą Plenarną i Salą Kominkową VIP przystosowanymi do organizacji konferencji, seminariów, szkoleń
i innych spotkań biznesowych. Łączna powierzchnia szkoleniowo-konferencyjna hotelu wynosi 440 m2, co daje 200 miejsc szkoleniowych.

Wesela:
Sala Bankietowa Hotelu KRUK*** może pomieścić do 200 osób w ustawieniu z trzema rzędami, do 160 osób
w ustawieniu w podkowę lub 144 osoby w ustawieniu z 12-osobowymi, bardzo eleganckimi, okrągłymi stołami. Do Państwa dyspozycji jest także ogród z Grillowiskiem pod „grzybem” oraz taras z widokiem na Zalew Sulejowski. Nasz obiekt znajduje się bowiem tuż nad samym brzegiem Jeziora Sulejowskiego.

Biesiady i gril party:
Urządzone w stylu góralskim, drewniane oraz zadaszone Grillowisko w ogrodzie może pomieścić 120 osób.
Ze stylowego, kutego paleniska serwowane są wszelkiego rodzaju grillowe przysmaki, od grillowanych warzyw, ryb i owoców morza aż po wiejskie kiełbasy, kaszanki, żeberka, karkówki i soczyste steki. Grillowisko Hotelu KRUK*** jest idealnym miejscem do organizacji zarówno wszelkich grill party, staropolskich biesiad oraz pikników firmowych, jak i kameralnych spotkań w gronie przyjaciół. Impreza na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni oraz na skraju jeziora to zawsze bowiem gwarancja niezapomnianych wrażeń i udanej zabawy.
    Pokój 1-osobowy     Pokój 2-osobowy     Pokój 3-osobowy
    Pokój 4-osobowy     Apartament     Lodówka
    Łazienka     Telewizor     Radio
    Taras     Restauracja     Kawiarnia
    Konferencje     Siłownia     Sauna
    Jacuzzi     Internet     Parking
    Grill     Wypoczynek


Hotel Kruk
Swolszewice Małe
ul. Borki 80
97-213 Smardzewice
Tel. (44) 734 62 51
Fax. (44) 734 62 52

E Mail
Strona www

GPS:
N = 51* 28' 33"
E = 19* 99' 86"

 • Opoczno
 • 30 km.
 • Piotrków Trybunalski
 • 30 km.
 • Tomaszów Mazowiecki
 • 8 km.
 • ŁódŸ
 • 50 km.
 • Radom
 • 94 km.
 • Warszawa
 • 116 km.

  Hotel Kruk
  Swolszewice Małe
  ul. Borki 80
  97-213 Smardzewice
  Tel. (44) 734 62 51
  Fax. (44) 734 62 52

  E Mail
  Strona www