Noclegi, Przypki, Rancho pod Bocianem.


Rancho Pod Bocianem to wyjątkowy ośrodek rekreacyjno-konferencyjny organizujący niebanalne i pełne atrakcji wydarzenia. Lokalizacja w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 25km od Warszawy, zapewnia piękne otoczenie i odpoczynek od zgiełku miasta. Naszą specjalnością są duże eventy firmowe, ale z równym powodzeniem podejmujemy się organizacji różnego rodzaju konferencji i rodzinnych uroczystości. Począwszy od stadniny, która zapoczątkowała historię Rancho, z sukcesem rozbudowaliśmy paletę dostępnych atrakcji i bazę noclegową. Oferujemy kompleksową obsługę organizowanych eventów i imprez firmowych, począwszy od pomocy przy planowaniu, przez scenariusze zabaw i aktywności plenerowych, wszechstronną ofertę gastronomiczną, dodatkowe atrakcje na życzenie, na całościowej opiece nad pomyślnym przebiegem wydarzenia skończywszy.

Hotel:
Rancho Pod Bocianem to również specjalnie zaaranżowany hotel pod Warszawą składający się z dwóch budynków. W Dworze Głównym i mniejszym Modrzewiowym Dworku znajdziecie Państwo łącznie 46 pokoi i apartamentów (35 we Dworze i 11 w Dworku). Wyposażenie wnętrz hotelu stylizowane na staropolską architekturę folwarczną harmonijnie wkomponowują się w naturalne otoczenie. W ofercie posiadamy apartamenty, 28 pokoi 2 os. , 9 pokoi 3 os. oraz 3 pokoje 1 os. i 4 pokoje 4 osobowe. Pokoje zapewniają komfortowy wypoczynek w przytulnych, romantycznych wnętrzach. Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem, telewizor, wodę mineralną, stół z krzesłami i lampki nocne. Ponadto jeden z apartamentów wzbogacony jest o wannę wyposażoną w hydromasaż. Goście mogą również korzystać z bezprzewodowego internetu w pokojach

Restauracja:
W kominkowej sali Dworu Głównego mieści się nastrojowa restauracja Stara Izba, która rozpieszcza podniebienia naszych Gości. Specjalnością kuchni są wyśmienite, autorskie dania na bazie mięs, ryb i warzyw grillowanych. Menu składa się w dużej mierze z przysmaków kuchni polskiej, inspirowanych stołem staropolskiego szlachcica. Niektóre wyroby mięsne pochodzą wprost z naszej wędzarni. Nasi kucharze czerpią również z kuchni europejskiej i wprowadzają niepowtarzalne potrawy natchnieni bogactwem naturalnych produktów sezonowych.

Konferencje:
Sympozja, prezentacje, szkolenia czy konferencje pod Warszawą? Rancho Pod Bocianem spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Specjalizujemy się w obsłudze Gości biznesowych, znamy potrzeby i oczekiwania firm wobec miejsca takiego jak Rancho Pod Bocianem. Oferujemy nie tylko doskonałą zabawę, wiele atrakcji na wielkim, zielonym terenie, ale także sale konferencyjne. Warszawa to dynamiczne miasto biznesu, ale aby idealnie połączyć pracę i naukę z odpoczynkiem, najlepiej skierować się poza granice stolicy - najlepsze konferencje i szkolenia odbywają się pod Warszawą.

    Pokój 1-osobowy     Pokój 2-osobowy     Pokój 3-osobowy
    Pokój 4-osobowy     Apartament     Łazienka
    Restauracja     Wesela     Przyjęcia
    Kawiarnia     Konferencje     Rzutnik
    Projektor     Grill     Konie
    Las     Parking     Wypoczynek


Rancho pod Bocianem
Przypki
ul. Nadarzyńska 15
05-555 Tarczyn
Kom. 500 003 319
Tel. (22) 736 99 15

E - Mail
Strona www

GPS:
N = 52* 00' 77"
E = 20* 80' 73"

 • Tarczyn
 • 3 km.
 • Nadarzyn
 • 14 km.
 • Janki
 • 20 km.
 • Warszawa centrum
 • 33 km.
 • Mszczonów
 • 23 km.
 • Grójec
 • 15 km.

  Rancho pod Bocianem
  Przypki
  ul. Nadarzyńska 15
  05-555 Tarczyn
  Kom. 500 003 319
  Tel. (22) 736 99 15

  E - Mail
  Strona www

  Dwór główny:
  Modrzewiowy Dworek:
  Pokoje:
  Restauracja Stara Izba:
  Chaty Grillowe:
  Chata rybaka:
  Domek weekendowy:
  Wesela
  Atrakcje: